Výkonný Tým eBay

 

John Donahoe

Prezident a generální ředitel, eBay Inc.

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/John_Donahoe_Thumb.jpg

John se stal prezidentem společnosti eBay Inc 31. března 2008. Náplní jeho práce je globální odpovědnost za prosperitu obchodních jednotek společnosti, kterými jsou hlavně eBay, PayPal, Skype a dalších.
John vstoupil do společnosti v únoru 2005 jako předseda eBay aukce. Tím se stal zodpovědným za všechny prvky globální eBay e-commerce. V této roli se zaměřuje na rozšiřování jádra eBay byznysu, které tvoří velké procento firemních příjmů. John také dohlížel na několik strategických akvizic, včetně shopping.com, StubHub a LoQUo. Během jeho tříletého řízení se výnosy a zisky z eBay téměř zdvojnásobily.
John strávil více než 20 let v Bain & Copany, což je celosvětová poradenská firma se sídlem v Bostonu. Začínal jako konzultant a během několika let se propracoval na generálního ředitele, který má na starosti přes 30 kanceláří a 3000 zaměstnanců.
Mimo toho je John členem představenstva eBay Inv Intel Corp., a také členem dozorčí rady Darthmouth Collage. John získal Bachelor of Arts v ekonomii z Dartmouth College a MBA na Stanford Graduate School of Business.
 


Beth Axelrod

Víceprezident pro lidské zdroje, eBay Inc

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/Beth_Axelrod_Thumb.jpg

Beth je zodpovědná za všechny aspekty společnosti v oblasti lidských zdrojů. Stará se o nábor, vzdělávání a rozvoj, a o kopletní firemní kulturu.

Před nástupem do společnosti v březnu 2005, pracovala Beth jako šéf talentů ve WPP Group, v jedné z předních světových komunikačních skupinách, kde byla zodpovědná za nábor, rozvoj a udržení WPP zaměstnanců po celém světě. Ještě před tímto postem pracovala ve firmě McKinsey & Copany jako co-leader.

Beth obdržela titul bakaláře věd v oboru inženýrství se zaměřením na finance na univerzitě University of Pennsylvania na Wharton School, a Master of Soukromé a veřejné správy z Yale University.Mark Carges
Víceprezident a generální technologický šéf, eBay Inc

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/Mark_Carges_Thumb.jpg

Mark vstoupil do vedení eBay v září 2008. Stal se šéfem softwarového vývoje a provozu stránek eBay.com.

Před nástupem do společnosti pracoval Mark jako vákonný viceprezident a ředitel Business Interakce odboru BEA Systems, což je přední společnost poskytující softwarové podnikové aplikace. Společnost nakonec koupila firma Oracle v dubnu 2008. Během více než deseti let v BEA se Mark dostal do vrcholového vedení, včetně postu nejvyššího technologického šéfa.

Svoji kariéru začal v Bellových laboratořích jako jeden z původních tvůrců softwaru Tuxedo, pro konstrukci vysoce škálovatelné translační technologie zpracování žádostí. Vyvíjel rané verze Tuxeda systému Unix Labs a Novell.

Mark je držitelem bakalářského titulu v oboru počítačových věd na University of California v Berkeley a titul MS v oboru počítačových věd na New York University.Michael Jacobson
Víceprezident, General Counsel, eBay Inc

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/Michael_Jacobson_Thumb.jpg

Mike se připojil k týmu eBay Inc v srpnu roku 1998. V současné době je zodpovědný za dohled nad právním oddělením a oddělením řízení rizik. Je odpovědný za interakce, vynucování práva, smlouvy, SEC, kompilace a ostatní právní záležitosti.

Dříve Mike pracoval v Cooley Godward LLP, kde byl veden jako odborník na právo cenných papírů. Jeho povinnosti zahrnovaly podnikové právo, cenné papíry, včetně fúzí a akvizicí, veřejné nebídky a financování rizikovým kapitálem.

Mike získal bakalářský titul v ekonomii s vyznamenáním, v roce 1975 na Harvard College, kde byl členem Phi Beta Kappa. Následně získal v roce 1981 titul práv na Stanford University. Zde získal také několik ocenění včetně Hilmer Oehlmann Jr. Ocenění.Alan Marks
Viceprezident, firemní komunikace, eBay Inc

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/Alan_Marks_Thumb.jpg

Alan vede komunikační strategii pro všechny firemní oblasti celé společnosti eBay Inc, včetně podnikatelských a spotřebitelských vztahů s médii. Vede zaměstnaneckou komunikaci a výkonné střediska s otázkou manegmentu.

Alan má více než dvacet let zkušeností ve správní komunikaci se spotřebiteli a globálními společnostmi. Mezi lety 1999 až 2005 vedl firemní komunikaci pro Gap Inc. Náplní jeho práce bylo sledovat a podporovat firemní manažery a zaměstnance, řidit firemní média a vylepšovat jméno firmy ve světě. Ještě předtím pracoval dvanáct let v Avon Produkt Inc v různých pozicích globální komunikace.

Alan vystudoval žurnalistiku na of North Carolina v Chapel Hill (bakalářský titul) a v New York University (magisterský titul).
 


Lorrie Norrington
Prezidentka eBay

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/Lorrie_Norrington_Thumb.jpg

Lotrie má nejvyšší zodpovědnost za chod eBay aukce, který je prioritním zdrojem příjmů pro celou aBay Inc.

Než se stala prezidentkou eBay aukce v červenci 2008, byla Lotrie odpovědnou za obchodní oddělení pro Severní Ameriku. Niní již dohlíží na strategické a finanční plánování, marketing, operace, rozvoj produktů a rozvoj podnikání na eBay, včetně eBay síti v Evropě a asijsko-pacifické oblasti.

Kariéra Lorie se v eBay píše od roku 2005, kdy nastoupila do společnosti na místo prezidentky CEO a Shopping.com. Předtím Lotrie strávila čtyři roky ve společnosti Intuil Inc, kde sloužila jako EVP malých podniků a osobních financí. Byla také vedoucí značek QuickBooks a Quicken. Na začátku své kariéry strávila více než dvacet let ve společnosti GE v různých rolích globální informační služby, lékařských systémů, průmyslových systémů a finančních služeb.

Lotrie je držitelkou bakalářského titulu Business Administration na University of Maryland a titulu magisterského z Harvard Business Schoul.


Bob Swan
Starší víceprezident a finanční ředitel eBay Inc

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/Bob_Swan_Thumb.jpg

Bob je odpovědný za všechny finanční aspekty eBay Inc, jako je kontrola financí, finanční plánování a analýzy, daňové podklady, audity, fůze a akvizice a investorské aktivity.

Před nástupem do společnosti v roce 2006, byl Bob výkonným viceprezidentem v Electronic Data Systems Corporation (EDS). Jeho finanční odpovědnost se vztahovala na více jak 117 tisíc zaměstnanců a příjmy firmy přes 20 miliard dolarů. Stal se prezidentem mnoha oblastí EDS, která mají co dočinění s finančním plánováním. Před společností EDS pracoval Bob jako finanční ředitel a výkonný viceprezident společnosti TRW Inc a také společnosti Webvan Group Inc, který poskytuje různé služby v Silicon Vyplet. Svou profesní kariéru začal v General Electric (GE) v roce 1985. Strávil zde 15 let v různých pozicích, včetně pozic jako firemní a finanční ředitel.

Bob získal Bachelor of Science in Business Administration od The State University of New York (SUNY) v Buffalu. Bob také získal Master of Business Administration ze SUNY Binghamton.
 


Scott Thompson
PayPal prezident
 

 

http://www.ebayaukce.cz/images/obrazky/Scott_Thompson_Thumb.jpg

Scot se stal prezidentem PayPalu, který se v lednu 2008 stal součástí skupiny eBay Inc. V této pozici zůstal i nadále, a nyní má celkovou zodpovědnost za chod celého PayPal systému online plateb. Předtím působil v PayPal jako generální viceprezident a generální technolog, kde dohlížel na rozvoj informačních technologií.

Před příchodem do PayPal v únoru 2005, Sčoty pracoval v Inovant, což je dceřiná společnost Visa Inc. Jako výkonný viceprezident pro technologie Solutions v Inovant, byl zodpovědný za celkový rozvoj, podporu a údržbu vízového globálního platebního systému. Kromě toho působil v Coopers & Lybrand, která dodává informační technologie, jako vedoucí k řešení finančních služeb klientům jako Wells Fargo.
Scott získal bakalářský titul v oboru účetnictví a výpočetní techniky na Stonehill Collage.


Stephanie Tilenius


Starší víceprezident a generální manažer eBay v Severní Americe a ve světě.
Stephanie je zodpovědná za strategii a růst finanční náročnosti eBay v Severní Americe. Provozuje také Global Product Marketing pro eBay s obratem 5,4 miliardy dolarů.
Před spuštěním eBay.com byla víceprezidentkou a generální manažerkou obchodních služeb PayPal, které jsou ve vlastnictví eBay. Stephanie také figuruje jako viceprezidentka a generální manažerka eBay Motors, největší světový online bazar s ojetými vozy, a jako víceprezidentka a generální ředitelka pro eBay v Asii, Tichomoří a Latinsk Americe.
Před příchodem do eBay v roce 2001, Stephanie působila jako víceprezidentka pro prodej a marketinh v PlanetRx.com, společnosti, která byla založena v roce 1999. Na počátku svojí kariéry působila jako víceprezidentka pro rozvoj podnikání a produktů v Firefly. Také pracovala v podnikovém rozvoji společností Intel a AOL.
Stephanie získala bakalářský titul v oboru ekonomie a magisterský titul v oblasti mezinárodních financí v Brandeis University. Dále získala magisterský titul na Harvard Business Schoul, kde působila v Harvard Business School výzkumném středisku.
 

 

Online internetové aukce

  eBay online aukce

Portál eBay nabízí prověřený systém online aukcí a obchodování na internetu. Přivydělejte si díky eBay nějaké peníze, nebo jen levně nakupujte...

Partneři

Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb.

Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro nejn včelaře. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře, včelí farmy a profesionální včelaře. Chcete začít a nevíte Jak začít včelařit. Máme pro vás informace o včelaření pro včelaře začátečníky. Rady tipy a návody přímo od včelařů. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a inzercí zdarma nejen na včelí produkty. Levné včelařské potřeby, pro začínající i zkušené včelaře. Ekologická drogerie a kosmetika Dedra, která zároveň nabízí možnost přivýdělku z domova. Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti.

Půjdete brzo do důchodu? Neváhejte a nechte si spočítat výši penze díky důchodová kalkulačka. Aktuální zpravodajské informace na portále Nova Tn.cz. Nechcete již v Praze zabloudit, pak neváhejte běžte na mapa Prahy, kde je i praktický seznam ulic. Prodávejte, nakupujte nebo vyměňujte hudební nástroje díky hudební bazar, inzerci pro každého.

Nabídka nejvýhodnějšího cestovního pojištění s garancí. Cestovatelský portál turistikon.cz pravidelně informuje o zajímavých možnostech dovolených ve většině zemí světa. Čeští turisté nejraději navštěvují  Chorvatsko nebo Itálii, proto se těmto zemím věnujeme nejvíce. Mezi turisty je dnes také oblíbené Německo a to nejenom v zimě. O tom, že mezi oblíbené letní dovolené patří také Turecko svědčí zvětšující se zájem všech turistů. Ke krásné dovolené je také potřeba znát předpověď počasí. Srovnání a recenze aerolinek, díky čemuž se dozvíte, s jakou leteckou společností se cestuje nejpříjemněji.

(c) EbayAukce.cz Edited by J.Jansa & O.Hanyš, powered by Joomla! and designed by 123WebDesign